Kolejny autorski spektakl Sulejowskiej Grupy Teatralnej!

Po udanej premierze pierwszego przedstawienia, pt. „Opowieść o S.”, które miało miejsce 2 czerwca w sali MOK, 4 występach dla szkół oraz w plenerze podczas „Nocy Świętojańskiej”, Sulejowska Grupa Teatralna „aMOKtorzy” zaprasza na kolejne autorskie przedstawienie!

6 grudnia, a więc w „Mikołajki” zaplanowane są 2 premiery: o 10.00 i 12.00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie. W spektaklu występują dzieci i młodzież ze szkół z naszej gminy: Alicja Owiesek, Dawid Matyszewski, Aleksander Czarnecki, Julian Ratajczyk, Maria Turlik, Adam Wojtysiak, Julia Dudkiewicz, Lena Czerwińska, Amelia Owiesek, Natalia Kuśmierska, Aniela Popiołek, Maria Fogiel oraz Julia Misztela.

Autorski spektakl Bartłomieja Kaźmierczaka, ze scenografią Niny Taraski-Pyzia pt.: „Świąt nie będzie” dotyczy aktualnego tematu nadchodzącego Bożego Narodzenia, w którym zawarta jest między innymi profilaktyka antynarkotykowa (tzw. dopalaczy).

Na dwie premiery zaproszona została młodzież z najstarszych klas szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Sulejów. Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia kolejnej odsłony Sulejowskiej Grupy Teatralnej. Wstęp wolny!

Post Author: mok