Koniec ferii w MOK, czas do szkoły!

Ferie zimowe w województwie łódzkim, a więc i w gminie Sulejów oficjalnie dobiegły końca. Dzieci, które wybrały spędzenie czasu wolnego w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie, na pewno nie mogły narzekać na nudę.

Od 13 stycznia zapisane dzieci brały udział w wielu atrakcjach m. in. w zawodach FIFA na konsoli XBOX, trenowały tenisa stołowego pod okiem instruktorów z MUKS Piliczanka Sulejów, przygotowywały zdrowe kanapki, brały udział w warsztatach z tworzenia bransoletek i wiele innych.

Drugi tydzień w sulejowskiej placówce kulturalnej rozpoczął się od zabaw z tańcem. Dodatkowo uczestnicy ferii tworzyli ekologiczne torby na zakupy, labirynty z kartonowych pudełek i słomek, a także próbowali swoich sił w karaoke. W międzyczasie odbywały się liczne zabawy, konkursy zręcznościowe i sportowe, dzieci miały też do dyspozycji piłkarzyki.

Do zobaczenia w MOK za niecały rok!