Nowy sezon czas zacząć :-)

Różnie formy tańca, grupy wokalne dla dzieci i dorosłych, nowe wyzwania teatralne, plastyczne i muzyczne oraz dużo ruchu na zajęciach fitness.  Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie, już od 7 września, serdecznie zaprasza na zajęcia w sezonie 2020 – 2021. W harmonogramie nowe propozycje takie jak: SWING BAND „Nad Pilicą” dla wszystkich chętnych muzyków instrumentalistów, wokalistów i uczniów szkół muzycznych oraz NOWY PROJEKT TANECZNY dla dzieci i młodzieży od 4 roku życia, pod kierownictwem, profesjonalnego instruktora tańca.

Zapraszamy na spotkania organizacyjne:

SWING BAND „Nad Pilicą” 27 sierpnia 2020r. o godz. 17.00 w MOK

NOWY PROJEKT TANECZNY dla dzieci i młodzieży 1 września 2020r. o godz. 18.00 w MOK – zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Spotkanie dla uczestników kursu tańca towarzyskiego dla dorosłych o godz. 19.00

W związku z wprowadzonymi wytycznymi w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie,
w trakcie epidemii COVID-19, osoby uczęszczające na zajęcia AEROBIK, STEPY
i GIMNASTYKA ZDROWY KRĘGOSŁUP zobowiązane są do przynoszenia własnych mat do ćwiczeń.