Sulejowski MOK zainaugurował sezon artystyczny 2022 – 2023

Chyba jeszcze nigdy nie prezentowano w Sulejowie jazzu na tak wysokim poziomie i w tak wyjątkowej oprawie. To był prawdziwy SALON …… JAZZU!!! Na deskach nowej auli multimedialnej Anetta Bartłomiejczyk, Bogusław Jankowski, Krzysztof Łągwa, Jarosław Widera oraz Roman Myszkowski pokazali, że Sulejów w niedalekiej przyszłości może stać się jednym z najważniejszych ośrodków na polskiej mapie jazzowej. Słynny „Jej portret” Bogusława Meca stał się nie tylko tytułem, ale i natchnieniem dla naszych muzyków do przygotowania tak wyjątkowego koncertu. Miejski Ośrodek Kultury jesienią i zimą tego roku planuje jeszcze kilka koncertów SALONU JAZZU, aby tym samym ubogacić ofertę kulturalno-artystyczną w rozpoczętym właśnie sezonie. Mamy nadzieję, że uda nam się również zorganizować OFICJALNĄ STREFĘ KIBICA Z TVP NA MUNDIAL W KATARZE, EKSPERYMENTALNE POKAZY FILMOWE I TEATRALNE oraz spotkania z CENTRUM NAUKI KOPERNIK!!! Wśród gości koncertu znaleźli się, min. Przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie Bartosz Borkowski, który jest wielkim miłośnikiem jazzu oraz były dyrektor MOK w Sulejowie Jacek Gretka. Dziękujemy również Robertowi Czajkowskiemu za profesjonalną obsługę techniczną wydarzenia.

Występ zespołu „Salon Jazzu”
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie, Dariusz Wojtysiak