Hanna Śleszyńska wystąpi w Wolborzu

Kobieta Pierwotna – w czasach współczesnych! Prezentujemy damską autoironię, czyli sztukę nieszczędzącą ani kobietom, ani mężczyznom. Gwiazda monodramu – legenda polskiej sceny teatralnej i kabaretowej – Hanna Śleszyńska, jako prawdziwa kobieta z krwi i kości zaskoczy Was ogromnym dystansem i niebanalnym poczuciem humoru. „Kobieta Pierwotna” to sztuka wybitnego litewskiego poety i dramaturga, Sigitasa Parulskisa w adaptacji […]

mok

GRUPA TEATRALNA WYSTARTOWAŁA

Sulejowska Grupa Teatralna rozpoczęła swoją działalność! Pierwsze zajęcia odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury 1 marca 2019 r. Grupa złożona z dzieci z Gminy Sulejów rozpoczęła pracę nad autorskim scenariuszem. Premiera spektaklu już 1 czerwca br. !

mok