UBIERZ Z NAMI CHOINKĘ MIEJSKĄ

Święta tuż, tuż…Ubierz z nami choinkę miejską. Przygotuj ozdobę, która udekoruje bożonarodzeniowe, sulejowskie drzewko, na przykład bombkę, łańcuch, girlandę i tym podobne. Technika dowolna. Rękodzieło dostarcz do Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie do 11 grudnia. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i dorosłych. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Szczegóły w regulaminie dostępnym na www.mok.sulejow.pl oraz na www.sulejow.pl a także pod nr telefonu 513006574
Regulamin gminnego konkursu na „Najciekawszą ozdobę choinkową”. Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie. Warunki uczestnictwa: uczestnikiem konkursu może zostać każdy mieszkaniec miasta lub gminy Sulejów; do udziału w zabawie zachęcamy dzieci i dorosłych; każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedna pracę; stworzone na konkurs prace powinny być podpisane przez autora według wzoru: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy; prace będą oceniane przez powołane do tego celu Jury. Celami konkursu są: rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej mieszkańców miasta i gminy Sulejów; rozwijanie wrażliwości estetycznej; stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych; powrót do tradycji wykonywania własnoręcznie ozdób bożonarodzeniowych; umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Zadanie konkursowe: ozdoby bożonarodzeniowe należy wykonać własnoręcznie, dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej, wykonanie jej w taki sposób, aby możliwe było zawieszenie jej na choince. Termin i warunki dostarczenia prac: prace należy dostarczyć do 11 grudnia 2020 roku do siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie, ulica Błonie 10 A. Ocena prac i zasady przyznawania nagród: o wyłonieniu zwycięzców konkursu zadecyduje jury powołane przez organizatora; prace oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami: oryginalność, pomysłowość, estetyka wykonania i tym podobne; organizator przewiduje wyróżnienia, dyplomy oraz nagrody rzeczowe; Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu 14 grudnia 2020 roku, zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani telefonicznie; otrzymane prace przechodzą na własność organizatora. Organizator konkursu przewiduje utworzenie z nich wystawy w postaci udekorowanej choinki. Film z dekorowania zostanie opublikowany na stronach internetowych Miejskiego Ośrodka Kultury i Urzędu Miejskiego oraz na profilach społecznościowych.