Miejska choinka już ubrana!

Miejska choinka już ubrana
Rozstrzygnięto konkurs pn. „Ubierz z nami miejską choinkę”. Otrzymaliśmy aż 50 własnoręcznie wykonanych ozdób. Wyróżniono autorów 6 prac, dwoje dorosłych i czworo dzieci. Najmłodszy uczestnik miał 2 lata i 4 miesiące, a najstarszy 66 lat. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. W poniedziałek, 14 grudnia miejską choinkę ubrali burmistrz Wojciech Ostrowski oraz członkowie jury – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Dariusz Wojtysiak i plastyk Nina Taraska-Pyzia.
Udekorowane drzewko można podziwiać w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury. W przyszłym roku chcielibyśmy ustawić miejską choinkę na Placu Straży, który obecnie ze względu na budowę kładki pieszo-rowerowej nad Pilicą, jest niedostępny.
Niektóre ozdoby, który zawisły na naszym drzewku, zostaną zlicytowane podczas aukcji, zorganizowanej w ramach 4. Wigilii z Serca, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 19 grudnia. Transmisję z tego wydarzenia będzie można oglądać na naszym kanale YouTube, tymczasem zachęcamy do obejrzenia filmu, zrealizowanego przez pracowników MOK podczas wczorajszego ubierania choinki.

Post Author: mok