Byliśmy w Peru!

Multimedialna aula w Sulejowie nabiera rumieńców na różnych płaszczyznach, nie tylko artystycznych. W poniedziałek 3 października w nowej auli Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Rynek 1, odbyło się spotkanie z podróżnikiem, fotografem i dziennikarzem Ryszardem Sobolewskim. Uczniowie klas VII Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulejowie mieli niezwykłą okazję wybrać się z nami na „Wycieczkę do Peru”. W programie pojawiła się prezentacja multimedialna dotycząca tego wyjątkowego południowoamerykańskiego kraju, tematyczna wystawa zdjęć oraz kiermasz peruwiańskiego rękodzieła. Spotkanie zostało objęte honorowym patronatem Ambasady Peru w Polsce. Pragniemy podziękować Ośrodkowi Działań Artystycznych w Piotrkowie Tryb. za pomoc w realizacji wydarzenia.

Spotkanie z podróżnikiem Ryszardem Sobolewskim