Historyczne zaduszki w sulejowskim MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie rozwija się na różnych artystycznych płaszczyznach, a ostatnio tą dominującą są spotkania jazzowe stojące na bardzo wysokim poziomie. Już w najbliższą sobotę, 5 listopada o godz. 16.00, zapraszamy, po raz kolejny, do „Salonu Jazzu” na ZADUSZKI JAZZOWE. Na deskach nowej auli multimedialnej przy ul. Rynek 1 w Sulejowie, Anetta Bartłomiejczyk, Bogusław Jankowski, Krzysztof Łągwa, Jarosław Widera oraz Roman Myszkowski zagrają pierwszy zaduszkowy koncert, będący kolejnym etapem muzycznej przygody zespołu pod skrzydłami sulejowskiego MOK. Salon Jazzu już dwukrotnie udowodnił swoje profesjonalne podejście do tego gatunku muzycznego, dlatego jesteśmy przekonani, że i tym razem nie będzie inaczej. Udział w koncercie jest bezpłatny, ale z powodu ograniczonej ilości miejsc, niezbędna jest rezerwacja pod numerem 513 006 574.

Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza na ZADUSZKI JAZZOWE. Nostalgiczny koncert w wykonaniu grupy „Salon Jazzu”. 5 listopada godz. 16.00, aula multimedialna Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie, ul. Rynek 1. Ilość miejsc ograniczona! Konieczna rezerwacja – 513 006 574. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie http://mok.sulejow.pl/