Wielki Konkurs z okazji 1. rocznicy uruchomienia radiowęzła!

Miasto Sulejów wita Państwa serdecznie i gorąco, to jest RADIOWĘZEŁ TARGOWICA…” Wszyscy uczestnicy środowego i sobotniego targu w Sulejowie dokładnie od maja 2018 roku, są witani tymi słowami. Tak, wielkimi krokami zbliża się 1. rocznica uruchomienia naszego radiowęzła, dzięki któremu można dowiedzieć się wielu aktualnych i przydatnych informacji z życia Miasta i Gminy Sulejów. 

Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie ogłasza konkurs z atrakcyjną nagrodą od firmy „CZARY PARY – Detailing studio z Piotrkowa Trybunalskiego”. Wciel się w rolę spikera, nagraj ciekawą zapowiedź powitalną radiowęzła, którą słychać zawsze na samym początku bloku ogłoszeniowego, prześlij na adres e-mailowy mok@sulejow.pl i daj sobie szansę na wygranie profesjonalnego mycia detailingowego z zabezpieczeniem powłoki lakierniczej woskiem utrzymującym się do 12 miesięcy na karoserii Twojego samochodu! Najciekawsze, najbardziej oryginalne nagranie, będzie emitowane w naszym radiowęźle podczas każdego targu przez cały MAJ, a autor nagrania otrzyma główną nagrodę od firmy CZARY PARY. Piotrków, ul. Wojska Polskiego 74/76, wjazd od ul. Niecałej.

Czekamy na Twoją wyjątkową propozycję do końca kwietnia! Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu (poniżej).
Regulamin konkursu organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie z okazji 1. rocznicy powstania RADIOWĘZŁA TARGOWICA.

  1. Konkurs polega na nagraniu autorskiej propozycji zapowiedzi powitalnej radiowęzła, jaką słychać zawsze na początku bloku ogłoszeniowego podczas każdego targu w środę i sobotę na targowisku miejskim w Sulejowie.
  2. Konkurs trwa od 12 do 30 kwietnia 2019 r. Nagrania przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
  3. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych (nagrodę musi odebrać osoba dorosła).
  4. Wygrywa osoba, która w najciekawszy, najbardziej oryginalny sposób zapowie radiowęzeł (Dotychczasowe powitanie: „Miasto Sulejów wita państwa serdecznie i gorąco, to jest RADIOWĘZEŁ TARGOWICA. Zaproszenia na różnego rodzaju wydarzenia, informacje z życia Miasta i Gminy Sulejów, prognoza pogody. Te i wiele innych informacji, znajdziecie Państwo w naszym radiowęźle. Radiowęzeł Targowica ZAPRASZA!”). Prosimy nie powtarzać obecnego tekstu, liczy się oryginalność, humor, jakość wykonania, dykcja.
  5. Nagranie powinno mieć od 10 do max 25 sekund. Preferowany zapis nagrania w formacie mp3.
  6. Nagranie należy przesłać na adres e-mailowy: mok@sulejow.pl do końca kwietnia 2019 r. Prosimy podać:

– imię i nazwisko (osoby nagrywającej), miejscowość, numer telefonu

– wypełniony i podpisany skan/zdjęcie ZGODY (osoba dorosła/dziecko) o przetwarzaniu danych osobowych – w przypadku, gdy dane osobowe dotyczą osoby nieletniej, zgodę podpisuje rodzic/opiekun prawny (do pobrania poniżej)

– klauzula RODO -, którą znajdą Państwo  w załączniku poniżej (do wglądu)

7 . W tytule e-maila należy wpisać „KONKURS RADIOWĘZEŁ” Przesyłając nagranie, autor (w przypadku wygranej) zgadza się na emisję swojego spotu w radiowęźle w każdą środę i sobotę przez cały MAJ.

8. Autor zwycięskiego nagrania otrzyma nagrodę główną w postaci vouchera na profesjonalne mycie detailingowe z zabezpieczeniem powłoki lakierniczej woskiem utrzymującym się do 12 miesięcy na karoserii samochodu (koszt usługi od 150 zł). Sponsorem nagrody głównej jest firma „CZARY PARY Detailing Studio”, Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego 74/76

Post Author: mok