Druga tura wakacyjnych zajęć z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Sulejowie to kolejna dawka rozmaitych atrakcji w postaci zabaw, konkursów, warsztatów i wycieczek.
W minionym tygodniu sulejowski MOK odwiedziła 27. Warszawska Drużyna Harcerek „Dolina” im. Wandy Rutkiewicz, która oprócz przedstawienia teatralnego, pokazała dzieciom integracyjne zabawy harcerskie.
W piątek, 19 lipca, wszyscy uczestnicy wakacyjnych zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie (a więc dzieci z dwóch tur), miały możliwość obejrzenia premiery „odmłodzonej” bajki wszech czasów „Król Lew” w piotrkowskim kinie Helios.
Ostatni tydzień wakacji z MOK rozpoczął się od budowania robotów z kartonów, które finalnie zostały zrównane z ziemią po „wielkiej bitwie 4 mocarstw”.