„AMOKTORZY RECYTUJĄ TUWIMA”

W ostatnich miesiącach, w obliczu mocno zmieniającej się rzeczywistości, zdobyliśmy doświadczenie w nauczaniu online, a nasza grupa  teatralna aMOKtorzy i ich instruktor – Anetta Bartłomiejczyk, bardzo dobrze przygotowali się do tego wyzwania. Znając środki i metody służące aktywizacji dzieci podczas zajęć on-line, instruktor zadbał zarówno o sferę mentalną, aktywność fizyczno-artykulacyjną oraz integrację uczestników zajęć. Obecnie nasi młodzi aktorzy regularnie spotykają się w każdy piątek, w ramach zajęć wirtualnych, dużo ćwicząc i dalej poznając się na wzajem. Jest to rodzaj twórczej zabawy, podczas której kursanci pracują nad najważniejszymi dla młodego aktora cechami. Chcąc podtrzymać zapał i zachować progres – bo początki tworzenia grupy były bardzo udane – postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, aby aMOKtorzy mogli dalej się rozwijać. Do końca maja zaprezentujemy 12 słynnych wierszy Juliana Tuwima w interpretacjach naszych młodych aktorów, które mają być zachętą do udziału w konkursie recytatorsko-aktorskim poświęconym twórczości tego wyjątkowego poety oraz formą testu dla osób chcących dołączyć do naszej grupy już jesienią, w nowym miejscu, czyli w nowoczesnej, multimedialnej auli sulejowskiego MOK-u przy ulicy Rynek 1.

O szczegółach przedsięwzięcia będziemy informować na bieżąco na stronie www.mok.sulejow.pl oraz na naszym i urzędowym Facebook’u.

Jako zapowiedź konkursu prezentujemy dwa słynne wiersze Juliana Tuwima w interpretacji Adama Wojtysiaka i Dawida Matyszewskiego. 

Post Author: mok